3 Haziran 2020 Çarşamba

Rize Ovit Yaylasına Muhteşem Cami

Ovit Yaylasına Muhteşem Cami

Rize’nin Ovit Yaylasında Hakkı Hakkı Ekşi Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı tarafından yaptırılan Hacı Hakkı Ekşi Camii ve Hacı Emine Ekşi Kuran Kursu Cumartesi günü ibadete açılıyor.

Ovit Yaylası muhteşem bir camiye kavuşuyor. Hakkı Ekşi Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı yöneticileri HEKTAŞ İnşaat Yönetim Kurulu, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve Türkiye-Kuveyt İş Konseyi Başkanı İşadamı İbrahim Ekşi ile AHES İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Ekşi tarafından yaptırılan cami ve Kuran Kursu için Cumartesi günü açılış programı düzenlenecek.

Hacı Hakkı Ekşi Camii ve Hacı Emine Ekşi Kuran Kursuna Ovit Yaylasında ihtiyaç olduğunu ifade eden İşadamı İbrahim Ekşi, “Yaz aylarında önemli etkinliklerin yapıldığı Ovit’te yaşayan vatandaşlar ile gelip geçenlerin ibadetlerini rahatlıkla yapabileceği bir cami inşa ettik. Yine yaz aylarında yaylada kalan çocukların Kuran eğitimi alabilecekleri bir kurs inşa ettik. Cami ve Kuran kursu bölgemize hayırlı olsun. Cumartesi günü düzenleyeceğimiz programla camimiz ibadete açılmış olacak.” dedi

Burs Başvuruları
Dergiler
Hesap Numaraları
Üye Girişi
Hava Durumu
Linkler
Namaz Vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Piyasalar
Altın Dolar Euro Bist
371,95 6,7380 7,5521 108.787